UWAGA! Zanim dokończysz zamówienie zobacz tę ofertę specjalną - 43% rabat na mój flagowy kurs Akcelerator Językowy.

Odkryj Prawdopodobnie Jedyną Na Świecie Metodę Umożliwiającą
PEŁNE ZANURZENIE JĘZYKOWE
Bez Wychodzenia z Domu,
Prawie Za Darmo.

  • Pozbądź się problemów z motywacją i systematycznością
  • Zanurz się w języku o 3-krotnie intensywniej niż podczas pobytu w obcym kraju
  • Poznawaj najbogatszą wersję języka obcego od native speakerów i zarazem profesjonalnych mówców
  • … to i wiele, wiele więcej za 1/10 ceny tradycyjnych kursów językowych!

Przedstawiam Ci Kurs Wideo
„AKCELERATOR JĘZYKOWY”
W Którym:

  • Poznasz proste i tanie metody samodzielnej i skutecznej nauki najważniejszych umiejętności językowych (rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie, mówienie).
  • Po kilku intensywnych weekendach będziesz oglądał wideo
    i czytał książki w języku angielskim.
  • Po kilku kolejnych weekendach pozbędziesz się wszelkich blokad w mówieniu po angielsku.
  • Unikniesz bezsensownego zakuwania słówek i przerabiania śmiertelnie nudnych “chapterów”.
  • Oszczędzisz czas i pieniądze spędzane na dojazdach na kursy językowe lub po prostu zwielokrotnisz wartość inwestycji w inne kursy.
  • Pozbędziesz się ograniczających przekonań na temat nauki języka obcego.
  • Pozbędziesz się problemu motywacji do nauki, bo przyswajanie języka stanie się efektem ubocznym rozwoju Twoich pasji.

Zobacz, Co Znajdziesz w Środku Kursu:

MODUŁ I. Filary Przyswajania Języków

Po tym module będziesz się rwać do języka.

Poznasz 3 najczęstsze problemy z nauką języka oraz dowiesz się jak je rozwiązać, dzięki Metodzie Stymulacji Językowej. Odkryjesz niezawodne sposoby na motywację, efektywność oraz systematyczność w nauce języków.

Powiem Ci także, jak zmienić naukę z nudnego obowiązku w pasjonującą przyjemność! Efekt gwarantowany!

MODUŁ II. Aktywne Słuchanie

W tym module pokażę Ci moją tajną technikę Aktywnego Słuchania, dzięki której w 2 godziny usłyszysz i zrozumiesz więcej słów języka obcego niż native speaker w języku ojczystym przez CAŁY DZIEŃ.

Dostaniesz dokładną i sprawdzoną receptę organizacji zanurzenia językowego w zaciszu własnego domu, niezależnie od Twojego poziomu znajomości języka obcego.

Ta jedna technika dramatycznie przyspiesza przyswajanie wszystkich praktycznych umiejętności językowych: zrozumienia ze słuchu, zapamiętywania słownictwa i swobodnego, poprawnego gramatycznie mówienia.

MODUŁ III. Mistrz Wymowy

Ten moduł jest przełomem w kursach językowych!

Praktycznie nikt nie uczy jak samodzielnie trenować wymowę, aby brzmieć jak native speaker.
Ty dostaniesz na to proste i skuteczne ćwiczenia, które ukształtują mięśnie Twojego aparatu mowy
i pozwolą Ci mówić swobodnie jak nigdy dotąd.

Dzięki mojej metodzie będziesz mógł sam wybrać akcent, którym chcesz się posługiwać.

Dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować profesjonalny wizerunek wśród anglojęzycznych słuchaczy. Wystarczy 10 minut treningu dziennie!

MODUŁ IV. As Słownictwa

Czy chciałbyś dobrze się bawić, zamiast żmudnie powtarzać listy słówek?

Tak? To świetnie, bo po tym module przestaniesz zapamiętywać słówka, a zaczniesz się nimi bawić. Tutaj nauczysz się, skąd brać użyteczne słówka.

Poznasz najnowsze badania nad strategiami zapamiętywania słownictwa najlepszych studentów. Poznasz i przećwiczysz 4 sposoby zwiększania siły połączeń neuronowych podczas nauki słówek!

Będziesz bawił się ze mną podczas licznych przykładów, aż techniki same wejdą Ci do głowy!

MODUŁ V. Pogromca Gramatyki

Strzeż się! W tym module stawimy czoła gramatyce i zwyciężymy! :) W wideo pokażę Ci 3 warunki, dzięki którym opanowanie gramatyki staje się banalnie proste.

Poznasz 2 płaszczyzny gramatyki i 2 podejścia do jej przyswajania. Powiem Ci jak wpleść naukę struktur gramatycznych w Aktywne Słuchanie i pokażę praktyczne przykłady.

SZOK! Rok tradycyjnej nauki w 2 godziny…

Używając metody Stymulacji Językowej w ciągu 2 godzin treningu mój mózg usłyszał i zobaczył 15 000 słów hiszpańskich w całkowicie naturalnym kontekście.

W szkole językowej, w ciągu tygodnia zobaczysz i usłyszysz ok. 300 słów.

Aby uzyskać taką ekspozycję językową jak ja w 2 godziny musiałbyś chodzić na kurs przez cały rok.

Ta metoda umożliwia najsilniejszą ekspozycję języka obcego ze wszystkich metod, z jakimi miałam do czynienia.

Po 2 godzinach treningu języka hiszpańskiego (z którym wcześniej nie miałam w zasadzie żadnej styczności) mogłam zrozumieć 70% artykułu na hiszpańskiej stronie z newsami.

Jasne, że tak szokujący efekt może nie być łatwo powtarzalny dla każdego. W nauce hiszpańskiego pomagają mi umiejętności szybkiego czytania oraz znajomość języka angielskiego.

Ale pomyśl… jeśli ja mogę przyspieszyć naukę prawie 75-krotnie, to Ty spokojnie możesz przyspieszyć
4 razy, prawda?

Metoda Stymulacji Językowej to jedyny sposób umożliwiający zobaczenie i usłyszenie 15 000 słów obcych w naturalnym kontekście w czasie 2 godzin.

„Nie wyobrażam sobie już nauki inną metodą“

Możesz znać metodę, ale nie wykorzystasz jej jeśli nie wierzysz, że sam jesteś w stanie to zrobić. Na szkoleniu Kasia pomogła mi poradzić sobie ze wszystkimi pierwszymi problemami i wątpliwościami.

Zyskałem pewność, że mogę robić to dalej samodzielnie. Z trenerem po prostu pokonujesz przeszkody zamiast się nad nimi zastanawiać. Nie wyobrażam sobie już nauki inną metodą. Najbardziej spodobała mi się zmiana podejścia do nauki, która obniża napięcia i poziom stresu, a przy okazji zwiększa przyjemność z nauki.

Ta metoda jest najlepsza dla ludzi, którzy nie chcą się męczyć w trakcie nauki.

Robert Kłysz, inwestor i przedsiębiorca

„Polecam to szkolenie każdemu“

Próbowałam już wielu metod, ale to co Kasia pokazała na Akceleratorze jest dla mnie najskuteczniejsze.

Żadną metodą nie byłam tak zafascynowana jak tą. Podoba mi się zwłaszcza pełne zanurzanie w języku.

Jestem pod wrażeniem, że ta metoda jest tak prosta.(...) Jestem bardzo zadowolona i zyskałam silną motywację. Z pełną odpowiedzialnością polecam to szkolenie każdemu, zwłaszcza mającym problemy ze zrozumieniem ze słuchu i mówieniem.

Małgorzata Koniecka, terapeuta, Norwegia

„Pierwszy raz uczę się języka bez presji“

Zanim przyjechałem na szkolenie tradycyjnie starałem się uczyć słówek z list i fiszek oraz dużo mówić. Jednak mało co zostawało mi w pamięci. Kasia na szkoleniu tak ciekawie opowiadała, że od razu mnie wciągnęło.

Ta metoda pozwala mi chłonąć język na luzie i z komfortem. Pierwszy raz uczę się języka bez presji i robię dokładnie to, co mam robić. Myślę, że to metoda dla wszystkich, ale polecam ją szczególnie tym, którzy nie mają czasu.

Rafał Cygan, student Politechniki Wrocławskiej

„Chłonę język obcy bez wysiłku“

Sekret szkolenia “Akcelerator Językowy” tkwi w Trenerce, która potrafi “zarazić” swoją pasją.

Zanim trafiłam na szkolenie wielokrotnie podejmowałam próby opanowania języka obcego (niejednego). Niestety żadna nie przyniosła zamierzonych efektów.

A dziś… już nie wyobrażam sobie dnia bez kontaktu z językiem obcym. Moja motywacja utrzymuje się na wysokim poziomie. Nie może być inaczej skoro robię to, co lubię, a przy okazji chłonę język obcy bez wysiłku. Metoda ta pozwala nabywać i doskonalić wszelkie umiejętności związane z nauką języka obcego w związku z czym SZCZERZE POLECAM JĄ KAŻDEMU!

Wioletta Mądry, freelancer

Całe ryzyko biorę na siebie!

Metoda Stymulacji Językowej jest inspirowana technikami mało znanego poligloty i jego kilkuset uczniów oraz sprawdzona przeze mnie i kursantów moich szkoleń stacjonarnych. Jednak wciąż jesteś wśród pierwszych 100 Polaków, którzy z niej skorzystają.

Dlatego oferuję dodatkowe zabezpieczenie Twojej inwestycji w postaci gwarancji satysfakcji: 

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu uznałbyś, że poznane metody nie są warte wielokrotnie więcej niż cena kursu, to zwrócimy Ci 100% Twojej inwestycji.

Czy wiedziałeś, że suma wszystkich kosztów nauki w dobrej szkole językowej przez 2 lata daje kwotę ponad 10 000 zł!?

Proponuję Ci rozwiązanie problemów z nauką angielskiego (i wielu innych popularnych języków) za jedyne 10% tej sumy.

UWAGA! Aby w 100% skorzystać z mojej metody będziesz musiał jeszcze zainwestować od 100 do 500 zł w materiały treningowe (aczkolwiek i tak dostaniesz ponad 100 godzin materiałów do treningu angielskiego w gratisie).

Zobacz, co otrzymasz:

  • Kursy: "Strategie Motywacyjne Poliglotów" + "Akcelerator Językowy"
  • 24 wideo w 5 modułach (ok. 3 godziny)
    - dostępne bez ograniczeń czasowych
    - na platformie e-learningowej (VOD)

  • Zamknięte mini forum dyskusyjne.
  • Ponad 100 godzin materiałów treningowych.
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu 100% ceny kursu.
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